X
CALL CENTER 444 0 150 0 850 460 0 150
REZERVASYON
HAKKIMIZDA
Assos'taki güzel yatırımlarıyla bilinen ve bünyesinde üç oteli bulunan Assos Eden Group Hotels'in ilk yatırımı ve gözbebeği olan Assos Eden Beach Hotel bölgedeki ilk otellerden olarak 1986 senesinde açılmıştır.

Muhteşem bir doğaya sahip benzersiz denizi ve sahili olan Kadırga Koyu'nun tam ortasında yer almasından dolayı cennete benzetilip ismi cennet plajı olarak adlandırılmıştır.

İlk açıldığı yıllarda iki yıldızlı tesis belgeli iken 1996 senesinde yeniden dekore edilip yapılandırıldıktan sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan Üç Yıldızlı Tesis olarak belgelendirilmiştir.

Açıldığı yıllarda 69 odası olmasına rağmen misafirlerini daha rahat ettirip istedikleri hizmeti verebilmek adına yeniden yapılandırıldıktan sonra standart,standart plus,family room oda çeşitleriyle toplam 44 oda ve 100 kişi kapasiteli tesiste; Açık yüzme havuzu , Sauna, Kültür Odası, Açık ve Kapalı Restaurant, Garden ve Beach olmak üzere iki adet Bar ve Odalarında; TV, Minibar, Saç Kurutma Makinası, Muzik Sistemi, Balkon, Split Air Condition (Klima - Isıtma) bulunmaktadır.

Assos Eden Beach Hotel tabiatla başbaşa denize sıfır konumu ile misafirlerine kendilerini dinleyip tatilin tadını istedikleri gibi çıkartabilecekleri içinde bulundukları huzurla zinde bir sekilde evlerine donebilecekleri bir ortam sunmaktadır.

Tam Pansiyon Plus olarak hizmet vermekte olan tesiste yöreye özgün tatlar Restaurant'ın ister açık manzaralı terasında ister kapalı bölümde misafirlerine sunulmaktadır.

Etnografik bahçesinde otururken duydukları çiçeklerin kokuları ve bahçeyi seyrederken birarada gördükleri yeşil ve mavinin doğadaki uyumuna kendini kaptıracak olan misafilerine eşsiz bir dinlence sunmaktadır. Kitap okumak ve doğayı dinlemek için ideal bir tesis olan Assos Eden Beach Hotel misafirlerine kendilerini evlerindeymiş gibi rahat olabilecekleri bir ortam sunup doğasının güzelliğini keşfetmek isteyen misafirlerin odak yeri olmaktadır.

Assos Eden Beach Hotel, tatil anlayışı deniz, güneş, doğa olan misafirlere önerilecek isabetli bir tatil ortamı sunmaktadır. 
Assos Eden Beach Hotel

Assos Sahilyolu Üstü Kozlu Köyü Altı, Assos – Ayvacık / Çanakkale

T (0286) 721 70 39 - 40

E info@assosedenbeach.com
Düşünceleriniz bizim için önemli
Bizi Takip Edin